Katarzyna Kowaliszyn Photography

ODKRYJ W SOBIE PIĘKNO

O PROJEKCIE

Odkryj w sobie piękno to projekt, którego celem jest pomóc kobietom poczuć się pięknymi, atrakcyjnymi i kochanymi, niezależnie od tego:

  • ile mają centymetrów obwodu w talii czy w udach,
  • w jakim są wieku,
  • jakie mają doświadczenia za sobą.

 

Zgodnie z założeniami projektu, jego uczestniczki wzięły udział w niezwykłej, sensualnej sesji zdjęciowej w bieliźnie. W bezpiecznej, przyjaznej przestrzeni miały możliwość wyjść ze swojej strefy komfortu i spojrzeć na siebie oczami fotografa, który na zdjęciach wydobył piękno, jakiego te kobiety w sobie nie dostrzegały.

Pierwsza edycja odbyła się 24 lipca 2023 roku we Wrocławiu. Uczestniczki miały możliwość skorzystać z sesji indywidualnych, a także grupowej.
Dzięki hojności sponsorów i partnerów akcji, sesja była w 100% bezpłatna.

Świat biustonoszy

zadbał o profesjonalny dobór bielizny oraz przepiękne stylizacje, które uwydatniły walory każdej z pań.

Clarena

przygotowała niespodzianki dla uczestniczek: wysokiej jakości kosmetyki do pielęgnacji ciała, które rozpromieniły i nawilżyły ciała uczestniczek w dniu sesji. Otrzymane upominki będą niewątpliwie także wsparciem dla każdej z pań w dbaniu o urodę na co dzień.

Stylownia

przygotowała dodatki w postaci biżuterii.

Fryzury

Dream Hair - Katarzyna Goś oraz Klinika Pięknych Włosów - Marlena Leśniak zadbały o to, by fryzury każdej z uczestniczek były lekkie, stylowe i dopasowane do typu urody.

Makijaż

Natalia Howis z Makijażowni, Monika Frygiel ze Styl&MakeUp oraz Kalina Droździok zatroszczyły się o przepiękny, delikatny, podkreślający urodę każdej z pań makijaż

Planer „Odkryj w sobie piękno!”

Efekty tej niezwykłej sesji można będzie podziwiać w wydanym specjalnie z tej okazji planerze. Znajdą się w nim zdjęcia każdej z uczestniczek.

W założeniu Katarzyny Kowaliszyn mają one uświadamiać wszystkim kobietom, że niezależnie od tego, jak wyglądają, są piękne! Stanowią też dowód na to, że każda kobieta, czy to nosząca rozmiar S, czy rozmiar XXL bez retuszu może wyglądać atrakcyjnie, zmysłowo i seksownie. Tym bardziej w profesjonalnie dobranej bieliźnie, delikatnym makijażu i subtelnych dodatkach.

Dochód ze sprzedaży planera będzie przeznaczony na finansowanie kolejnych edycji projektu.

WSPÓŁPRACA

W związku z ogromnym zainteresowaniem i dużą ilość zgłoszeń do kolejnych ewentualnych edycji zapraszamy organizacje, osoby prywatne oraz firmy do wsparcia tej inicjatywy. Z ogromną wdzięcznością skorzystamy z pomocy makijażystek, fryzjerek, sklepów z bielizną, właścicieli miejsc, w których można zorganizować sesje, mediów…

O POMYSŁODAWCZYNI

Pomysłodawczynią akcji jest Kasia Kowaliszyn Photography, która poprzez projekt chce walczyć z tak powszechnym w mediach wizerunkiem pięknej, a więc szczupłej i młodej kobiety.

 

Katarzyna Kowaliszyn – jestem fotografką, która uwielbia na zdjęciach pokazywać to, czego na pierwszy rzut oka nie widać: prawdziwe emocje. Prowadzę własne studio fotograficzne znane pod nazwą Kasia Kowaliszyn Photography.

Moja oferta fotograficzna jest bardzo szeroka, ponieważ obejmuje sobą sesje studyjne oraz plenerowe, zdjęcia portretowe, biznesowe i artystyczne. Lubię wyzwania, dlatego też chętnie podejmuję się zleceń według indywidualnych wymagań moich klientów.

W moim studio skorzystać możesz między innymi z wyjątkowych sesji kobiecych, sesji ciążowych, noworodkowych oraz sesji rodzinnych. Na miejscu powstają także szczególne zdjęcia dzieci, które pomogą zachować piękne chwile i staną się doskonałą pamiątką.

Oferuję również w pełni profesjonalną fotografię portretową oraz biznesową. Zdjęcia z takich sesji idealnie nadają się do CV, na oficjalne konta społecznościowe oraz do celów promocyjnych lub marketingowych.

Jeśli najlepiej czujesz się w domowym zaciszu lub masz swoje ukochane miejsce, w którym chcesz zrealizować sesję zdjęciową, daj znać – moje usługi obejmują także sesje plenerowe z dojazdem do Ciebie.

Więcej szczegółów, a także niektóre z moich realizacji, zajedziesz na mojej stronie.